Top
poznaj nas

MABO STUDIO PIĘKNOŚCI

Serdecznie zapraszam Państwa do Studia Piękności „MABO” , to miejsce, w którym można zasięgnąć fachowych porad z zakresu pielęgnacji i wyboru odpowiedniego zabiegu. To miejsce, w którym można skorzystać z kompleksowych usług kosmetycznych. Moje doświadczenie zawodowe w zakresie kompleksowych usług kosmetycznych zdobywałam w Niemczech a od 18 lat pracuję w Polsce nadal podnoszę swoje umiejętności i zdobywam wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, sympozjach i targach kosmetycznych. Monitoruję rynek kosmetyczny i selektywnie wprowadzam nowości, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym Klientom. Wskazaniem pozytywnego kierunku permanentnego poszerzania katalogu usług Studia Piękności „MABO” jest Państwa obecność.

Zapraszam Małgorzata Bogdańska, właścicielka Studia Piękności „MABO”

m

ESTETYKA

Naszym zadaniem jest dobroczynne oddziaływanie na skórę całego ciała, by zapewnić mu zdrowy i piękny wygląd. Dbałość w szerokim zakresie obejmuje skórę twarzy, ciała oraz dłoni i stóp a finalnie dobre samopoczucie. W MABO Studio Piękności dbamy o Państwa komfort, wyciszenie, relaks, intymność. Dlatego każdy zabieg wykonywany jest w osobnych gabinetach.

m

JAKOŚĆ

Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej. Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń i pracujemy wyłącznie na bazie kosmetyków Aloe Vera Tratz GmbH Jakość usług, spersonalizowane zabiegi, poczucie bezpieczeństwa klientów i ich zaufanie do nas jest naszym priorytetem.

m

DOŚWIADCZENIE

Połączenie mojej wiedzy i doświadczenia zawodowego jest znakiem jakości świadczonych przeze mnie usług. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej podczas szkoleń, wszystkie zabiegi znajdujące się w naszej ofercie przeprowadzone są według najwyższych standardów i zasad.

Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password